• Менше зношування двигуна

    Газ має більш високе октанове число (порядку 100 і навіть вище в залежності від сполуки). Відповідно, практично неможливі детонаційні ушкодження двигуна.

  • Екологічність

    Екологічно чистіше паливо. У вихлопі при роботі на газі міститься майже в два рази менше шкідливих речовин. .

  • Економія на мастилі

    Газ не розріджує моторне мастило, тому мастило можна міняти рідше, ніж при експлуатації на бензині.

Львів, вул. Опришківська, 5

Газобалонне обладнання на авто

ГБО 2 покоління Львів

Залежно від конструктивних особливостей механізму подачі палива в автомобілі, застосовуються різні покоління ГБО.

Слід зауважити, що електронна система ГБО 2 покоління буде правильно і ефективно працювати при справному лямбда-зонді. При переході на газове паливо змінюються показники лямбда, і для приведення їх у відповідні технічні норми, проводиться узгодження. Чого неможливо досягти, якщо сигнали від лямбда-датчика не надходять, або не відповідають вірним показаннями. До того ж, така ситуація може призвести до відхилення від правильного функціонування каталізатора і передчасного його виходу з ладу. Крім цього, використання ГБО 2 покоління призводить до економії коштів, що витрачаються на паливо. А автомобіль, оснащений  такою системою, має відмінні екологічні показники. Якщо ви хочете встановити ГБО у Львові- телефонуйте нам. 

На карбюраторні автомобілі наша компанія встановлює італійське обладнання«Tomasetto».
Українські автолюбителі довіряють цьому виробнику за те, що обладнання«Tomasetto» чудово поводить себе в українських умовах. Неякісний газ і наша зима не перешкода вашій машині, якщо на ній встановлено італійське газобалонне обладнання.
   У нас представлений широкий асортимент редукторів «Tomasetto», які відрізняються високою якістю всіх компонентів. Для їх створення використовуються тільки високотехнологічні матеріали. ГБО «Tomasetto» - це системи з найменшими показниками споживання. Такими є основні переваги італійського газового обладнання, яке працює на зрідженому нафтовому газі (пропан-бутан).

 ГБО 4 покоління Львів

Газобалонне обладнання 4-го покоління - найпоширеніший на сьогоднішній день вид ГБО в усьому світі. Принцип роботи полягає в розподіленому уприскуванні газоповітряної суміші через форсунки, підведення кожна до свого циліндра. У ГБО четвертого покоління газ надходить в двигун в газоподібному вигляді, через те що рідкий газ попередньо випаровується в редукторі.

Дана конструкція дозволяє використовувати ГБО 4 під різні види газу: як для компримованого природного газу - метану, так і для зрідженого нафтового газу - пропан-бутану. Четверте покоління унікально і тим, що може використовуватися як на бензинових, так і на дизельних двигунах. Важливо знати, що у ГБО під дизель є свої особливості і обмеження.

На інжекторні автомобілі ми встановлюємо системи четвертого покоління «STAG», «Lecho» (Польща) та «ZENIT» (Італія) в комплекті з газовими форсунками фірми «VALTEK» (Італія). 
А також ГБО преміум класу «Landi Renzo», «Lovato», «A.E.B.» (Італія) та «PRINS»(Нідерланди).

   Обладнання четвертого покоління має ряд модифікацій:
• За кількістю циліндрів двигуна - 4; б; 8 циліндрів;
• За обсягом двигуна
• По виду двигуна - рядний, опозитний, V-подібний;

   Подача газу здійснюється безпосередньо до впускних клапанів двигуна через штуцера, вкручені у впускний колектор. Кількість газових форсунок відповідає кількості циліндрів двигуна. Форсунка, що подає порцію газу до відповідного циліндра двигуна, відкривається одночасно з впускним клапаном, і газоповітряна суміш відразу потрапляє в камеру згоряння. Таким чином, усувається сама причина «ударів» і є можливість відмовитися не тільки від змішувача, але і від антихлопків. Але це тільки одна з дуже суттєвих позитивних рис газового інжектора.

Перелічимо основні позитивні якості цього обладнання:

1.   Втрата потужності двигуна автомобіля з газовим інжектором практично непомітна.
2. При необхідності різкого прискорення комп'ютер газової системи включає спеціальний режим, і прийомистість автомобіля різко зростає.
3.  Газовий редуктор має дуже маленькі габарити і його можна встановлювати в будь-яке положення щодо поздовжньої осі автомобіля, відсутні антихлопки і змішувач газу, що дуже важливо для автомобілів з сильно заповненим підкапотним простором.
4.  Автоматичний перехід з бензину на газ при запуску холодного двигуна відбувається не тільки по порозі оборотів, але і по порогу температури двигуна.
5.    При падінні тиску в газовому балоні нижче певного рівня (газ закінчується), двигун автоматично переходить на використання бензину.
6.    Дані про залишковий кисень у вихлопних газах знімаються з усіх керуючих лямбда зондів, встановлених на автомобілі. Завдяки цьому каталітичний нейтралізатор Вашого автомобіля буде працювати в стандартному режимі.
7.      Можна змінювати верхній поріг оборотів двигуна при роботі на газі.

   Налаштування двигуна проводиться за допомогою переносного комп'ютера за спеціальною програмою. Після підключення комп'ютера до двигуна автомобіля, проводиться перевірка правильності підключення: порівняння даних комп'ютера з даними приладової панелі автомобіля при роботі двигуна на бензині. Якщо дані дуже близькі, оператор приступає до налаштування. Він вводить технічні дані Вашого автомобіля, вводить технічні характеристики, що вимагаються саме для Вашого автомобіля, потім, після узгодження з Вами, вводить сервісні функції, зручні для Вас.   

   На цьому закінчується попередній етап налаштування і починається саме налаштування. Саме під Ваш автомобіль створюється карта подачі газу, що залежить від оборотів двигуна і навантаження на нього. Налаштування проводиться на автомобілі, що стоїть на різних обертах двигуна і під час руху автомобіля в різних режимах роботи двигуна (рух в гору, з гори, і т.д.). Якщо створена карта вірна, і комп'ютер за допомогою цифрової і колірної індикації це підтверджує, вона вводиться в пам'ять комп'ютера газового обладнання. Величезний плюс цієї установки в тому, що роботу двигуна на газі можна налаштувати враховуючи особливості Вашого стилю водіння.

Встановлення ГБО У Львові  
Яндекс.Метрика
Юридичні послуги